partnerski
Sklep partnerski

Co to jest biokominek?

BIOKOMINKI, DLACZEGO BIOKOMINEK?, EKSPERT RADZI, INNE, MATERIAŁY BIOKOMINKA, OPINIE I PORADY, PALIWA I AKCESORIA, PRODUCENCI, PROJEKTY, WNĘTRZA, ZALETY BIOKOMINKÓW — By on 1 stycznia 2012 12:39

Biokominek jest to urządzenie przeznaczone do dogrzewania pomieszczeń i stanowi atrakcyjne uzupełnienie standardowego systemu grzewczego. Od tradycyjnego kominka odróżnia go sposób zasilania płomienia.

Drewno zastąpiono tu specjalnym, ekologicznym biopaliwem. Ponieważ podczas spalania nie wydziela się dym ani nieprzyjemny zapach, nie potrzebna jest w tym wypadku instalacja kominowa. Przy ich użytkowaniu nie jest wymagany ani serwis, ani zezwolenie kominiarskie. Jest to jedna z największych zalet biokominka. Można je instalować w pomieszczeniach nienadających się do instalacji kominków tradycyjnych. Brak odpowiednich przewodów kominowych oraz mały metraż nie stanowią przeszkody w ich użytkowaniu.

Oprócz funkcji grzewczej, biokominki stanowią fantastyczne rozwiązanie na aranżację wnętrz. Prosty sposób instalacji oraz bogata oferta form i wzorów umożliwia realizację najbardziej wymyślnych pomysłów dekoracyjnych i sprawdzi się nawet w małym mieszkaniu w bloku.

 

 

GD Star Rating
loading…
Co to jest biokominek?, 4.1 out of 5 based on 18 ratings Oceń artykuł

Formularz kontaktowy - LOVTER EXPERT Darmowe porady dla osób prywatnych, architektów i inwestorów

Tagi: , , , , , , , , ,

2 Komentarzy

  1. ewelinka pisze:

    Fajny portal :-) e

Zostaw swój komentarz