Osoby, które cenią sobie połączenie funkcjonalności z oryginalnym i luksusowym designem z pewnością docenią biokominek Crystal – nowy projekt koncernu GlammFire. Kominek nie tylko idealnie wkomponowuje się w nurt eko, ale jest też idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli nietuzinkowego wystroju wnętrz. 

Portugalska marka GlammFire od zawsze stawia na połączenie nowoczesnego i unikalnego wzornictwa z praktycznymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Wszystkie kominki są zasilane specjalnym ekologicznym paliwem – bioetanolem, otrzymywanym z biomasy. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej propozycji tego luksusowego koncernu. Więcej niż tylko kominek Biokominek Crystal niewątpliwie wyróżnia się swoim awangardowym kształtem. Tym razem projektanci koncernu postawili na unikalną, łamaną, geometryczną formę. Produkt swoim kształtem przypomina kryształ. Ten elegancki, szlachetny kamień doda klasy i uroku właściwie każdemu pomieszczeniu. Jest to zatem doskonała propozycja dla prostych, wręcz surowych wnętrz. W tym przypadku kominek stanie się centralnym punktem, przykuwającym wzrok, zarówno domowników, jak i gości. Ale nie tylko. Ekokominek będzie również idealnym dopełnieniem bardziej zwariowanego, pełnego przepychu wnętrza. Jego forma – przy odrobinie fantazji i odwagi – doda klasy i polotu właściwie każdemu pomieszczeniu. Ponadto, dzięki swoim sporym gabarytom (wysokość 750 mm, szerokość 1100 mm, głębokość 293 mm), biokominek jest skierowany raczej do większych przestrzeni.

biokominek-glamm-fire-crystal-2

Ekologiczny kameleon

Projektanci marki GlammFire zadbali o szeroki wybór kolorów. Biokominek Crystal jest dostępny aż w sześciu ciekawych wersjach kolorystycznych: w pudrowym różu, głębokim fiolecie, neutralnej szarości, w żółci, wyrazistej czerwieni oraz w klasycznej czerni. Kolory można ze sobą dowolnie łączyć. W zależności od upodobań można zatem stworzyć barwną, wielokolorową mozaikę lub postawić na jeden kolor. Biokominek spala przeciętnie trzy litry płynnego, ekologicznego paliwa bioetanolowego. Szacowany czas spalania ocenia się na sześć godzin. Najnowsza propozycja luksusowej marki GlammFire przekona do siebie wszystkich tych, którzy ponad wszystko cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania w wystroju wnętrz, a przy tym mają na uwadze dobro środowiska.

biokominek-glamm-fire-crystal-3