Biokominek Cupola od szwedzkiej marki Vauni, jest gustownym sposobem na zmianę swojego salonu w przytulne i nowoczesne wnętrze.

Klasyczny i przejrzysty design to niewątpliwie największa zaleta modelu Cupola. Biokominek jest niezwykle kompaktowy, jego zamocowanie na ścianie jest tak samo łatwe, jak zawieszenie telewizora z płaskim ekranem. Charakterystyczny profil z delikatnego aluminium stanie się nowoczesnym dodatkiem do twojego wnętrza. Biokominek daje zupełnie nowe możliwości na udekorowanie domu.

Podobnie jak inne kominki marki Vauni, Cupola jest wyposażona w zaawansowany, regulowany palnik etanolu. Dzięki temu, bezpiecznie i bezproblemowo możemy cieszyć się tlącym się ogniem, bez odprowadzania spalin.

biokominek-vauni-cupola-2

Charakterystyczne cechy

Cupola to jedyny na świecie biokominek w kształcie półkuli z paleniskiem bio-etanolowym. Jest to niewątpliwie jego unikalna cecha. Kolejną na pewno jest to, że biokominek nie wytwarza spalin, a ogień wydobywający się z wnętrza jest regulowany automatycznie – dostosowuje się do wnętrza. Urządzenie jest bardzo proste w montażu. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, m.in. czarny, biały, czerwony, szary i turkusowy.

Palnik Cupoli posiada funkcję, która chroni otoczenie przed ewentualnymi niebezpieczeństwami.

Ekologiczny i nowoczesny dodatek

Wymiary biokominka to: 810 mm średnicy i 350 mm głębokości. Jego waga dochodzi do 27 kg. Cupola mieści w swoim zbiorniku 2 l ekologicznego paliwa, a czas pracy wynosi minimum 5 godzin.

Niezależnie od tego, czy biokominek jest rozpalony, czy akurat nie pracuje – zawsze prezentuje się pięknie, niczym nowoczesna rzeźba. Kto z nas nie chciałby ogrzać się przy płomieniach tego wspaniałego dzieła sztuki?

biokominek-vauni-cupola-3