“Prawie niewidoczny” biokominek od marki Ecosmartfire to nietuzinkowa propozycja na ciekawy gadżet do mieszkania. Zobacz, jak łatwo możesz dodać do swojego wnętrza odrobinę luksusu.

Ghost jest zaskakująco elegancki i minimalistyczny. Przestrzenna, prostokątna rzeźba, wykonana ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej, sprawdzi się w każdej stylistyce wnętrza. Pasuje zarówno do mniejszych, jak i bardziej obszernych przestrzeni mieszkalnych oraz komercyjnych.

Wprowadź harmonię

Sypialnia, a może hall albo biuro? Ghost dopasuje się swoją zgrabną sylwetką w każde miejsce. Bryła tego biokominka jest wykonana w innowacyjny sposób. Dzięki temu, że jest cała z przezroczystego szkła, możemy widzieć to, co znajduje się za urządzeniem. A może być to np. specjalnie dekorowana ściana.

Umieszczony we wnętrzu bryły palnik, posiada surowy wygląd, który idealnie komponuje się ze szkłem biokominka Ghost. Urzekający płomień dostarcza atmosferę ciepła i komfortu do całego pomieszczenia.

Wyjątkowa elastyczność i mobilność kominka, pozwala na umieszczanie go w takim miejscu, na jakie właśnie przyjdzie ci ochota.

biokominek-ecosmartfire-ghost-2

Przyjazny dla środowiska

Urządzenie posiada sprawny 2,5 litrowy palnik, który przy pełnej wartości paliwa pozwoli na pracę do 8 godzin. Jest napędzany przyjaznym dla środowiska, łatwo spalanym bioetanolem, który jest również bezpieczny dla człowieka.

Praktyczna półka, która została wykonana na dole biokominka Ghost, może posłużyć na przechowywanie dowolnych akcesoriów: książek, bądź ozdobnych bali drewna.

biokominek-ecosmartfire-ghost-3