Strona główna PRODUCENCI AKOSTONE

Ghost marki Ecosmartfire – doskonały w każdym calu

2149
PODZIEL SIĘ

“Prawie niewidoczny” biokominek od marki Ecosmartfire to nietuzinkowa propozycja na ciekawy gadżet do mieszkania. Zobacz, jak łatwo możesz dodać do swojego wnętrza odrobinę luksusu.

Ghost jest zaskakująco elegancki i minimalistyczny. Przestrzenna, prostokątna rzeźba, wykonana ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej, sprawdzi się w każdej stylistyce wnętrza. Pasuje zarówno do mniejszych, jak i bardziej obszernych przestrzeni mieszkalnych oraz komercyjnych.

Wprowadź harmonię

Sypialnia, a może hall albo biuro? Ghost dopasuje się swoją zgrabną sylwetką w każde miejsce. Bryła tego biokominka jest wykonana w innowacyjny sposób. Dzięki temu, że jest cała z przezroczystego szkła, możemy widzieć to, co znajduje się za urządzeniem. A może być to np. specjalnie dekorowana ściana.

Umieszczony we wnętrzu bryły palnik, posiada surowy wygląd, który idealnie komponuje się ze szkłem biokominka Ghost. Urzekający płomień dostarcza atmosferę ciepła i komfortu do całego pomieszczenia.

Wyjątkowa elastyczność i mobilność kominka, pozwala na umieszczanie go w takim miejscu, na jakie właśnie przyjdzie ci ochota.

biokominek-ecosmartfire-ghost-2

Przyjazny dla środowiska

Urządzenie posiada sprawny 2,5 litrowy palnik, który przy pełnej wartości paliwa pozwoli na pracę do 8 godzin. Jest napędzany przyjaznym dla środowiska, łatwo spalanym bioetanolem, który jest również bezpieczny dla człowieka.

Praktyczna półka, która została wykonana na dole biokominka Ghost, może posłużyć na przechowywanie dowolnych akcesoriów: książek, bądź ozdobnych bali drewna.

biokominek-ecosmartfire-ghost-3