Funkcjonalność i odważny design to tylko niektóre z cech nowego modelu biokominka marki Bronpi – znanego na świecie producenta kominków oraz akcesoriów kominkowych.

Biokominek Hiedra stanowi nie tylko dodatkowe źródło ciepła w naszych domach, ale jest również gustowną dekoracją w nowoczesnym stylu, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych.

biokominek-hiedra-bronpi-3

Za inspirację do stworzenia tego typu kominka posłużył model ulicznej lampy, ponieważ kominek swym wyglądem nawiązuje do niej. Biokominek ma kształt geometryczny, a palenisko umieszczone jest w przeszklonym z trzech stron stelażu o wydłużonym, trójkątnym kształcie. Całość znajduje się na niewielkim, stabilnym stojaku. Biokominek Hiedra został zaprojektowany według najnowszych wnętrzarskich trendów, jest dostępny w trzech kolorach – czerwonym, białym oraz czarnym. Urządzenie nie jest duże, może być ustawione nawet w niewielkich pomieszczeniach. Pomimo tego, że waży 36 kg jego kształt pozwala na przemieszczanie go w dowolne miejsce. Biokominek jest nie tylko designerskim, ekologicznym gadżetem w naszych salonach, ale również doskonałą alternatywą, dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na montaż tradycyjnego kominka opalanego drewnem. Biokominek nie wydziela do atmosfery dymu i eliminuje problem związany z czyszczeniem, co jest konieczne w przypadku tradycyjnych kominków. Ustawiony w salonie świetnie sprawdzi się podczas długich, zimowych wieczorów, pozwoli się zrelaksować i wyciszyć.

biokominek-hiedra-bronpi-2