Biokominki zyskują coraz większą popularność. Decydujemy się na nie ze względu na ciepło jakie dają, ale przede wszystkim na ich wygląd. Odpowiednio dobrane i zaaranżowane dodadzą elegancji, szyku i finezji każdemu pomieszczeniu.

Mistrzami w projektowaniu wyjątkowych i niezwykle luksusowych modeli jest portugalska marka GlammFire. Jej filozofia łączy w sobie nieustanne poszukiwanie nowych wzorów, kształtów, dążenie do stworzenia unikalnych modeli z wyjątkowym przywiązaniem do ekologii. Efektem starań projektantów jest model Lira.

Oryginalne inspiracje

Lira jest modelem niezwykle prostym, ale przez to bardzo wszechstronnym. Zaskakiwać może fakt, że do jego stworzenia projektantów zainspirowały starożytne monety. Lira ma kształt kostki o lekko opływowych krawędziach z delikatnie wyżłobionymi okręgami na każdej ze ścian.

Biokominek na pierwszy rzut oka może przywodzić na myśl niewielki stolik. Dzięki temu doskonale wkomponuje się w przytulne, domowe wnętrza, będąc doskonałym uzupełnieniem chociażby salonu. Świetnie odnajdzie się również w aranżacjach ogrodowych lub na tarasie. Należy zaznaczyć, że ten model jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych: w klasycznej bieli i czerni, w szlachetnym srebrze, w żywej żółci lub w oryginalnym, rdzawym odcieniu. Można zdecydować się również na dwa wykończenia: na lakierowaną stal lub stal typu “corten”. Lira jest modelem wolnostojącym. Można zatem w każdej chwili zmienić jego położenie. Warto jednak pamiętać, że preferowana minimalna wielkość pomieszczenia wynosi 18 m2, a urządzenie waży 52 kilogramy.

Bezpieczeństwo to podstawa

W modelu Lira zastosowano jeden z najbezpieczniejszych palników bioetanolu na świecie. Jego projekt jest zgodny z wszelkimi norami DIN i posiada certyfikat TÜV. Należy zauważyć, że palnik ma pojemność dwóch litrów, co daje gwarancję ciągłej pracy równej 6 godzin. Moc biokominka natomiast wynosi 2,7 kW

Lira od marki GlammFire doda magii każdemu wnętrzu!

biokominek-glammfire-lira-1