Uważacie, że nadejście ciepłych dni nie sprzyja zakupowi biokominka? Nic bardziej mylnego! Piękno i wyjątkowy wystrój są ponadczasowe, a my zasługujemy na odrobinę luksusu niezależnie od pory roku. Teraz możecie ją sobie podarować, wybierając biokominek Lotus Evo.

Lotus Evo to nowość w ofercie marki GlammFire specjalizującej się w projektowaniu i produkcji unikatowych i luksusowych modeli biokominków.

Wyjątkowa fuzja materiałów

Producenci już nie raz udowodnili, że ogranicza ich tylko wyobraźnia. Wymyślne formy sprawiają, że ogień w biokominkach jest jedynie dodatkiem. Tym razem marka GlammFire zaproponowała prostą konstrukcję, ale w wyjątkowej oprawie. Lotus Evo to kwadratowa, przestrzenna forma. Dzięki temu ogień jest eksponowany niczym drogocenny obraz w ramie. Ten biokominek zachwyca swoim unikatowym połączeniem tworzyw. Standardowo stosowane szczotkowana stal nierdzewna i stal lakierowana zostały zestawione ze skórą. Jej faktura przywodzi na myśl tą zdjętą z krokodyla. Ten wariant jest dostępny w trzech kolorach – klasycznej bieli, stonowanej czerni i wyrazistej czerwieni. Dla wielbicieli klasyki marka przygotowała ten model również z klasycznym, metalowym wykończeniem.

Niczym obraz

Lotus Evo jest modelem przeznaczonym do powieszenia na ścianie. Doskonale podkreśla charakter pomieszczenia i nadaje mu ekskluzywny charakter. Jego długość i szerokość są równe 830 mm, dlatego producent zaleca, aby minimalna wielkość pomieszczenia była równa 9 m2. Sam biokominek jest dosyć ciężki. Waży bowiem 67 kg. Pojemność zbiornika na ekologiczny bioetanol wynosi 3 litry, co pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez około 6 godzin.

biokominek-lotus-evo-glammfire-2