Zaprojektowany przez włoskiego designera Jamesa di Marco biokominek Nerone, doda szyku i ozdobi każdą ścianę niczym nowoczesny obraz.

Wytrzymały i bezpieczny

Nerone jest wyposażony w prostokątny palnik, jego całkowite wymiary wnoszą: 642 mm x 600 mm. Biokominek jest przystosowany do powieszenia na ścianie. Urządzenie jest zasilane bioetanolem, a zbudowano go z mocnej i wytrzymałej stali węglowej w kolorze czarnym. Jego waga wynosi prawie 30 kg. Przy pełnej wartości paliwa, Nerone jest w stanie pracować do 4 godzin.

Biokominek jak obraz

Ten piękny i nowoczesny biokominek, który z daleka do złudzenia przypomina obraz, to wspaniałe połączenie nowoczesności i tradycji. Nerone doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, klimatycznie będzie również wyglądał w salonie o rustykalnym wystroju. Włoscy projektanci marki Caleido tworzą biokominki, które są jak małe dzieła sztuki. Za każdym razem projekt jest wykonywany ze starannością o najmniejszy detal. Urządzenia przypadną do gustu każdemu wielbicielowi stylowych, ale i ekonomicznych rozwiązań, które można traktować jako idealny dodatek do upiększenia swojego wnętrza.

biokominek-nerone-caleido-2