Zupełnie nowa linia biokominków od marki Falper zaskakuje każdego fana minimalistycznych dodatków do mieszkania czy domu.TFI można również umieścić na zewnątrz.

Nowoczesny, smukły i niezwykle atrakcyjny biokominek TFI to dzieło projektantki Giovanny Talocci. Urządzenie należy wbudować w ścianę. Minimalistyczne kształty TFI tworzą ciepłą i przyjemną atmosferę w całym domu. Dużą zaletą biokominka jest możliwość jego wykorzystania przed domem – w ogrodzie czy przy tarasie. Urządzenie posiada otwarte palenisko. Stwórz domową aurę Zasilany na bioetanol TFI został zaprojektowany specjalnie po to, by ozdobić twoją ścianę wewnątrz lub na zewnątrz domu. Biokominek może być instalowany na ścianach murowanych lub kartonowo-gipsowych. Bardzo praktyczny i prosty montaż wykonamy przy pomocy metalowej ramy. Delikatny płomień wydobywający się z paleniska tworzy niemal taką samą ciepłą i okrywającą atmosferę jak prawdziwy kominek. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów oraz koloru urządzenia na specjalne życzenie klienta.

Prosto z półwyspu iberyjskiego Marka Falper, to zespół projektantów pochodzących z Włoch. Ich dewizą jest szanowanie świata, w którym żyjemy, dlatego każdy ich przedmiot został wykonany ze starannie dobranych materiałów, które podlegają recyklingowi. Architektom zależ, aby każdy z ich produktów miał swoją niepowtarzalną tożsamość oraz by był doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.