Nowoczesny design, unikalne wzornictwo i funkcjonalność – to tylko wybrane cechy, którymi można opisać biokominek MONZA, najnowszą propozycję firmy Rubyfires. Biokominki od firmy Rubyfires – istniejącej na rynku od ponad 20 lat – wyróżniają się wysoką jakością wykonania, nowoczesnymi, ponadczasowymi projektami, bezpieczeństwem użytkowania oraz szeroką gamą produktów.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań

Niewątpliwą zaletą biokominka MONZA jest jego mobilność. Dzięki wbudowanym rolkom można go dowolnie wkomponowywać w wystrój każdego pomieszczenia. Ciekawym i niestandardowym rozwiązaniem jest dwustronność kominka. Jego jedna ma bowiem wbudowane półki, dzięki czemu biokominek może pełnić funkcję dodatkowej szafki na książki czy inne elementy dekoracyjne. Wspomniane wcześniej rolki umożliwiają dowolne ustawienie urządzenia i zmianę jego położenia w zależności od pory dnia, nastroju i panującej aury.

biokominek-rubyfires-monza-2

Nowoczesna uniwersalność

Biokominek MONZA dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – szlachetnej czerni z białym wnętrzem oraz głębokiej bieli z czarnym wnętrzem. Urządzenie cechuje się prostokątnym kształtem, opływowymi brzegami oraz eleganckim lakierowanym wykończeniem. Uniwersalność i prostota projektu sprawiają, że biokominek będzie nie tylko idealnie współgrał zarówno z nowoczesnymi, współczesnymi, graficznymi wnętrzami, ale też idealnie trafi w gusta wielbicieli tradycyjnych rozwiązań. Wielbicieli łatwych rozwiązań ucieszy z pewnością możliwość szybkiego montażu i prostej, bezproblemowej obsługi. Ponieważ urządzenie nie potrzebuje przewodu kominowego, może być zainstalowane w dowolnie wybranym miejscu. Kominek posiada certyfikat rekomendowany certyfikat TUV. Pracuje dzięki ekologicznemu bioetanolowi. Zaletą jest również ekonomiczny – ponad 3-godzinny – czas spalania.

biokominek-rubyfires-monza-3