Boże Narodzenie i następujący po nim karnawał to czas szczególny, w którym  zarówno wnętrza mieszkań, jak przydomowe ogródki skrzą się wyjątkowym blaskiem świątecznych ozdób i kolorowych świateł. Jednak nawet najbardziej finezyjna dekoracja nie odda energii i piękna, jakie ukryte są w prawdziwym ogniu. Four Winter to ekskluzywny biokominek, zaprojektowany specjalnie po to, aby rozpalić magię już u wejścia do naszego domu.

Zaprojektowany w formie sześcianu z wyciętym na ścianach wzorem zmrożonej, niewielkiej śnieżynki, biokominek stanowi idealną ozdobę na czas zimowy i świąteczny do ogrodów, na tarasy lub patio. Od lampionu wyróżnia go innowacyjna technologia pozyskiwania energii z przyjaznego dla środowiska bioetanolu. Znajdujący się w niewielkim zbiorniku płyn pozwala na wielogodzinne palenie się płomienia bez emisji zanieczyszczeń i  nieprzyjemnych zapachów.

Wędrujące płomienie

Niegasnący blask to jednak nie wszystko, ponieważ dzięki bioetanolowi, biokominek można z łatwością umieszczać w dowolnie wybranym miejscu. Zaprojektowany tak, aby cieszyć w każdej przestrzeni, Four Winter jest lekki i charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami (25 x 25x 35cm), co pozwala na jego swobodne przenoszenie w zależności od upodobania właściciela.

Powitalne światło

Radosne, przyjazne światło wychylające się nieśmiało zza krawędzi biokominka sprawi, że każdy gość odczuje uroczystą atmosferę świąt i zimowej aury, już przy wejściu do mieszkania. Umieszczony na śniegu, w lampionach, na doniczkach lub otoczony świątecznymi stroikami Four Winter uszlachetni i ociepli ogródek lub patio.

Wyjątkowy prezent

Biokominek wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej pokrytej farbą epoksydową, która chroni przed zniszczeniem, bez względu na warunki atmosferyczne panujące na dworze. Dostępny w dwóch, świąteczny kolorach – białym i czerwonym, Four Winter stanowi idealny prezent na zimowy okres dla rodzin i przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *