W dłoni kieliszek wina, za oknem widok londyńskich ulic, a tuż obok roztańczone płomienie żywego ognia. Ta magiczna atmosfera towarzyszy klientom winiarni Dalla Terra, którzy w zgiełku miasta poszukują chwili wytchnienia i prawdziwego relaksu.

Wśród wykwintnych win, sprowadzonych z najdalszych zakątków świata, uwagę przykuwa hipnotyzujący ogień zamknięty w klasycznej formie biokominka. Jego blask subtelnie rozświetla wnętrze i rozpala zmysły. Ukryty wśród zdobionych butelek i flakonów zachwyca i uwodzi, ale nie dominuje, nie przeważa nad charakterem miejsca, nie zakłóca jego istoty. Sprawia, że delektowanie się wybornym smakiem wina to prawdziwa rozkosz.

Biokominek zaprojektowany w duchu minimalizmu, to doskonały element aranżacyjny i wyjątkowy sprzymierzeniec towarzyskich spotkań. Migotanie płomieni kreuje intymny nastrój, zachęca do długich rozmów, wprowadza aurę tajemniczości. Elementem wystroju londyńskiej winiarni są spoczywające na drewnianych półkach książki. To prosta, lecz niebanalna ozdoba. To przedmiot, po który chce się sięgnąć i w ciepłej atmosferze zatracić w intrygującej lekturze.

Zaletą biokominka jest jego filigranowa budowa. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, wbudowane w ścianę wkomponowuje się w projekt pomieszczenia, ociepla je i akcentuje styl. Zabezpieczone szklaną osłoną palenisko nie stwarza zagrożenia, nie wydziela dymu, ani zapachu. Dla restauratorów niezwykle istotna jest konstrukcja biokominka, która nie wymaga specjalnej instalacji, można go swobodnie przenosić, w zależności od wystroju wnętrza.

Biokominek to dodatkowa wartość dla urokliwego klimatu winiarni. Dodaje jej ciepła, łagodności, stanowi unikalny atut. Powoduje, że miejsce dla koneserów i smakoszy staje się miejscem spotkań w ciepłej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *