Zaprojektowany przez Jamesa Di Marco z pracowni Caleido biokominek Camelot to urządzenie, które sprawdzi się w towarzystwie oryginalnego designu wnętrza.

Kwadratowa, gruba rama wykonana z solidnej stali w kolorze czarnym, jest cechą wyróżniającą tego biokominka. Dzięki niej od razu zwracamy na niego uwagę. Caleido to nowoczesne urządzenie, które należy zainstalować na ścianie.

Dla tych, którzy kochają awangardę

Ten, kto ceni sobie oryginalny wystrój wnętrz, powinien zainteresować się właśnie biokominkiem Caleido. Zawieszony na ścianie, do złudzenia przypomina obraz z wytwornie wydobywającym się ogniem. Zakrzywiona blacha z boku urządzenia nadaje mu indywidualnego charakteru i pokazuje kunszt projektanta, który włożył w biokominek dużą dozę temperamentu i szyku.

Włoskie dzieło

Prostokątny palnik biokominka Caleido jest w stanie zużyć 1,6 litra bioetanolu. Dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej. Urządzenie można zawieszać w dowolnym miejscu, przy czym minimalny metraż pomieszczenia powinien wynosić 25m².

Caleido to włoska firma projektowa, która oferuje produkty niezwykle innowacyjne i praktyczne, zapewniając przy tym doskonałą jakość.

biokominek-caleido-camelot-2