Biokominki to wspaniała idea dla osób, którym leży na sercu dbanie o środowisko i rozwiązania ekologiczne. Tradycyjny kominek opalany drewnem dla prawdziwych ekologów zazwyczaj jest tylko urzeczywistnieniem najgorszych koszmarów. Szkodliwe spaliny, konieczność opalania surowcami nieodnawialnymi, brud i sadza zniechęca wielbicieli przyrody do montażu tego typu rozwiązań. Biokominki natomiast nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, są czyste i mało kłopotliwe w użytkowaniu.

Redakcja naszego portalu postawiła przyznawać biokominkom i produktom z branży odznaczającym się wyjątkowo ekologicznymi rozwiązaniami znaczek „EKO REKOMENDACJA LOVTER” ogłoszenie pierwszej edycji wkrótce na łamach naszego portalu, ale już teraz możecie przesyłać nam propozycję modeli biokominków lub produktów powiązanych z biokominkami, które według was wyjątkowo zasługują na to odznaczenie.

 

2 Responses

    1. Stawiam na Planica Decor, niezawodna w moim domu od dobrych 6 lat. Dla mnie to żadna nowość, to już prawie historia z niesamowitym klimatem w tle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *