Od kiedy pierwszy pierwotny człowiek wykrzesał z dwóch kamieni ogień, jego płomienie nieprzerwanie towarzyszą ludziom w różnych momenty życia. Od rozświetlania pomieszczeń, poprzez przygotowywanie potraw aż po uprzyjemnianie wielu chwil.

Biokominki jako współczesna emanacja ognia, są doceniane przez nas nie tylko za ich dekoracyjny i praktyczny wymiar, ale także właściwości relaksacyjne. Ogień towarzyszy nam podczas letnich ognisk a w zimowe wieczory przyjemnie ogrzewa.

Dzięki ekologicznym kominkom możemy częściej spędzać czas w otoczeniu ognia. Jego relaksujące działanie uspokaja i koi skołatane nerwy po ciężkim dniu pracy. Pozwala się zdystansować, naładować pozytywną energią i zregenerować siły na nowe wyzwania.

Podczas spalania biopaliwa w takim urządzeniu wydziela się para wodna, która idealnie i przyjemnie nawilża pomieszczenie. Natomiast w połączeniu z zapachowymi olejkami tworzy przyjemną woń. Tym samym pozwala na prawdziwą aromaterapię w domowym zaciszu. To idealny sposób na odpoczynek przy ulubionej lekturze, dobrym filmie czy w gronie najbliższych nam osób.

Pełnię relaksu przy tym urządzenia zapewnia prostota jego użytkowania. Produkt nie pozostawia popiołu, sadzy i nie wymaga czyszczenia. Biopaliwo spala się przez klika godzin i nie potrzebuje dodatkowego nadzoru. Wyposażenie biokominka w funkcje samogaszenia zapobiega zagrożeniom pożarowym. Jest to niezwykle istotne, kiedy chcemy się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o reszcie świata.

foto: ECOSMART FIRE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *