Brak konieczności wykorzystania materiałów opałowych, a w efekcie bezpyłowe i bezdymne spalanie to jedne z największych zalet biokominków. Zasilane biopaliwem urządzenia zapewniają przyjemne ciepło i światło uzyskane bez zbędnej fatygi. Dzięki nowoczesnym akcesoriom rozpalenie biokominka odbywa się jednym ruchem ręki. Jak to możliwe?  

biokominek-akoligter-Akostone-akowood-bio fireplace

AkoLighter to elegancka zapalarka do biokominków zaprojektowana przez firmę AKOWOOD. Charakteryzuje się smukłymi, subtelnymi kształtami, a pokrycie ze stali nierdzewnej nadaje jej elegancji i klasy. Minimalistyczny design oraz ergonomiczna forma to cechy, które sprawiają, że AkoLighter przyciągnie uwagę największych amatorów wysublimowanych akcesoriów domowych. Jednak oprócz zachwycającej estetyki urządzenie zwraca uwagę funkcjonalnością.

Jedynie delikatne przesunięcie opuszkiem palca po powierzchni zapalarki może wyzwolić delikatny płomień na jednym z jego końców. W bezpiecznej odległości, 36 centymetrów od dłoni, ogień swobodnie dostarczany jest w wybrane miejsce. Choć AkoLighter zaprojektowana została z myślą o rozpalaniu biokominków, można ją wykorzystać również do drewna oraz tradycyjnych kominków opalanych drzewem. Źródłem ognia jest w niej tradycyjny gaz do zapalniczek, co ułatwia jej zasilanie. Pojedyncze doładowanie zbiornika pozwala na długie użytkowanie urządzenia.

AkoLighter należy do produktów marki AKOWOOD, których niepowtarzalny urok, czysta forma oraz użyteczność przyciągają zwolenników na całym świecie. Wygrawerowany na obudowie zapalniczki napis „AKOWOOD Original” potwierdza oryginalność produktu i jego wysoką jakość. AkoLighter sprzedawana jest w eleganckich opakowaniach wyścielonych gąbką zabezpieczającą, posiada eko rekomendację.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *