Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez firmę AKOWOODTMOrginal, w którym przedstawiono sztadarowe produkty firmy AKOWOODTM i AkoStoneTM w płonącym palenisku. Niezależnie od tego, czy mamy biokominek z obudową w klasycznym stylu, czy też biokominek o bardzo nowoczesnym wyglądzie, akcesoria te będą wspaniałym wizualnym dopełnieniem paleniska.

Polana ceramiczne AKOWOODTM imitujące prawdziwe polana drewniane z pewnością nadadzą biokominkowi naturalnego wyglądu i ekologicznego charakteru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu polan ceramicznych w palenisku, biokominek z wyglądu niczym nie będzie się różnił od kominka tradycyjnego opalanego drewnem. Będzie za to na pewno o wiele bardziej czytsy i estetyczny.

Z kolei kamienie ceramiczne AkoStoneTM są bardzo elegancką i wyrafinowaną dekoracją, która sprawdzi się zwłaszcza w biokominku o nowoczesnej stylistyce. Tańczące w palenisku płomienie wspaniale odbijają się w lśniącej powierzchni ceramicznych kamieni, która jest wykonana w bardzo staranny i przemyślany sposób. Bardzo wysoki, niemal lustrzany połysk daje wspaniałe efekty wizualne. Płomień paleniska wydaje się kilkukrotnie większy i mieni się większą ilością odblasków. Oceńcie zresztą Państwo sami.

Akostone-Kamienie-ceramiczne-do-biokominka-111

Specjalnie dla naszych czytelników mamy promocyjny kod uprawniający do zniżki 5 % na produkty AKOWOOD i AkoStone w internetowym sklepie https://bionlov.com/ .Wystarczy w zamówieniu wpisać kod promocyjny PL-6-BIOKOMINEKORG a otrzymacie Państwo zniżkę  5 % czyli tańsze zakupy. Pozdrawiamy

http://biokominek.org/wp-content/uploads/2012/08/Polana-ceramiczne-AKOWOOD2.jpg

FILM: LOVTER.tv i AKOWOOD Orginal www.akowood.eu

Dostępne modele polan do biokominków marki AKOWOOD Orginal.

Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-01 Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-02 Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-03 Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-04 Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-05 Polana-do-biokominka-AKOWOOD-id-06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *