Chłodna jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią długie, chłodne wieczory. Można je spędzić z dobrą książką w ręku, lampką wina lub z przyjaciółmi. Idealnym dopełnieniem tej magicznej atmosfery może być klimatyczny biokominek od marki Glamm Fire.

Szlachetna oryginalność

Apollo IV to najnowsza, interesująca propozycja od luksusowej marki Glamm Fire. Słynny wytwórca biokominków znany jest ze swoich nowatorskich i unikatowych rozwiązań. Tym razem projektanci zaproponowali połączenie ciekawej, nietypowej formy i praktycznej funkcjonalności. Dzięki nieregularnej strukturze prezentowany ekokominek swoim kształtem przypomina iskrzące się płomienie lub popękany kamień. Nie ujmuje to jednak jego uroku. Wręcz przeciwnie. Ten biokominek idealnie wkomponuje się w praktycznie każde pomieszczenie. Będzie nie tylko nietuzinkowym dopełnieniem większej, surowej przestrzeni, ale też z łatwością wkomponuje się w mniejszą, bardziej zabudowaną przestrzeń.

Luksusowa funkcjonalność

Marka Glamm Fire zadbała o każdy detal przy projektowaniu swojej najnowszej eko propozycji. Biokominek został wykonany z modnej obecnie stali kortenowskiej. Ten niezwykle trwały materiał dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Między innymi można wybrać biokominek w odcieniu przybrudzonej rdzy, chłodnej szarości bądź też wersję lakierowaną. Ponadto producent zadbał o wygodny sposób zapłonu ekokominka. Najnowsza technologia umożliwia bowiem zdalny zapłon płomienia. To idealne rozwiązanie dla wszystkich kanapowych leniuchów. Warto również wspomnieć o wymiarach urządzenia. Kominek Apollo IV jest wysoki na 870 mm, jego szerokość wynosi 1628 mm, a głębokość urządzenia jest równa 243 mm. Biokominek waży 106 kg. Warto zadbać o siebie i podarować sobie odrobinę luksusu. Przywitaj jesień z marką Glamm Fire!

biokominek-glammfire-apollo-2