Biokominki Apollo i Apollo Table to propozycja znanego, włoskiego producenta niekonwencjonalnych i designerskich rozwiązań grzewczych – marki Acquaefuco. Aranżując nasze wnętrza staramy się nadać im wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego stylu. Odpowiedzią na nasze zapotrzebowanie są właśnie biokominki Apollo.

Modele z tej serii to bez wątpienia gadżet dla wszystkich miłośników niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Nie da się ukryć, że inspiracją dla projektanta do stworzenia Apolla była fascynacja sztuką i kulturą starożytnej Grecji. Świadczy o tym z całą pewnością nazwa, nawiązująca do greckiego boga piękna, a więc i ona nie została wybrana przypadkowo, bo właśnie piękno to jedna z wielu zalet tego biokominka. Elementem zaczerpniętym ze sztuki antycznej jest również jego kształt, do złudzenia przypominający olimpijską pochodnię, służącą w starożytności do przekazywania sobie przez zawodników ognia olimpijskiego.

biokominek-acquaefuoco-apollo-2

Smukła sylwetka

Biokominek Apollo świetnie będzie się prezentować w nowocześnie urządzonych wnętrzach, a jego smukły kształt pozwoli na umieszczenie go nawet w niewielkim pomieszczeniu. Ekokominek ma kształt tuby z przeszklonym paleniskiem. Natomiast całość umieszczona jest na stabilnym, okrągłym stojaku. Biokominek jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Ze względu na swój design i kształt, nawiązujący do igrzysk olimpijskich, doskonale będzie się prezentował na świeżym powietrzu, na tarasie czy w patio.

biokominek-acquaefuoco-apollo-3

Płomienny stolik

Biokominek Apollo Table różni się od poprzednika jednym, ale jakże istotnym detalem, kominek może pełnić rolę stolika. Tuż pod paleniskiem znajduje się okrągły blat, który pozwala na stawianie na nim różnych przedmiotów. Dzięki temu, że jego wysokość wynosi 140 cm będzie niezwykle wygodny w użytkowaniu. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w nowocześnie urządzonych lokalach, gdzie podczas długich, letnich wieczorów będzie rozświetlał pomieszczenie i dawał przyjemne poczucie ciepła. Płonący ogień będzie działał na nas kojącą i relaksująco.

biokominek-acquaefuoco-apollo-4