Marzą Ci się wieczory przy kominku? Potrzebujesz odpoczynku i odprężenia? Marka Altro Fuoco stworzyła biokominek Big Square BSCRXX00, który zapewni nie tylko niezapomniane wrażenia wizualne, ale także zapachowe.

2 w 1 – ciepło i przyjemny zapach

Biokominek posiada dwa palniki, nad którymi skaczą płomienie osłonięte szklanymi ściankami. Gdy kominek jest nieczynny, palniki przysłania blaszana, przesuwana pokrywa. Wówczas odsłaniają się otwory, przez które należy napełnić zbiornik bioetanolem oraz wlać kilka kropel olejku eterycznego o wybranym zapachu. Po załączeniu kominka w mieszkaniu poczujemy nie tylko przyjemne ciepło, ale też nasz ulubiony aromat, który pozwoli nam się odprężyć i zrelaksować. Gdy chcemy wyłączyć biokominek, wystarczy blaszaną pokrywę przesunąć znad otworów i przykryć nią płonący palnik. Wówczas płomień zniknie.

Jak mobilne okno

Urządzenie jest mobilne. Można je ustawić w centrum pokoju, na przykład przy stoliku lub kanapie. Wówczas możemy zaprezentować biokominek w całej jego okazałości i rozprzestrzenić zapach na wszystkie strony mieszkania. Przemieszczając biokominek mamy tym samym możliwość kreowania przestrzeni naszego domu codziennie w inny sposób. Produkt dobrze sprawdzi się jednak, stojąc przy ścianie, pozostawiając więcej miejsca w na środku pomieszczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wbudować urządzenie w ścianę pomieszczenia.

Kominek ekologiczny Big Square BSCRXX00 jest umieszczony na solidnej podstawie. Ma formę okna z zamkniętym wewnątrz płomieniem. Obudowa w jasnym, chłodnym odcieniu podkreśla ciepło skaczącego wewnątrz płomienia, a jednocześnie rozjaśnia nieco otoczenie.

Bezpieczeństwo użytkowania biokominków

Kominki ekologiczny marki Altro Fuoco to całkowicie bezpieczne dla otoczenia i użytkowników elementy wyposażeniu domu. Poza osłonami z żaroodpornego szkła, które zamykają palenisko i nie pozwalają płomieniowi rozprzestrzenić się poza nie, urządzenie posiada nowoczesny system napędzania bioetanolem, który nie potrzebuje przewodu kominowego i nie zagraża zdrowiu ani życiu.