Mario Ferrarini to włoski projektant, który posiada własną firmę projektową. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi i sławnymi firmami, tworząc dzieła w zakresie wzornictwa przemysłowego i wnętrz, ale również dla architektury.

Geometryczny i niezawodny

Rezultatem ostatnich prac, jest biokominek Babele od włoskiej marki Antonio Lupi, którzy współpracują z Ferrarini. Atrakcyjne wizualnie urządzenie, zostało wykonane ze stali o grubości 4 mm. Geometryczna struktura tego biokominka mieści palnik, który jest zabezpieczony hartowanym szkłem. Został przystosowany do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest zasilany bioetanolem.

biokominek-Mario-Ferrarini-Babele-2

Design z pomysłem

Niewątpliwej atrakcyjności, a za razem praktyczności dodaje biokominkowi wewnętrzna półka, która może być wykorzystana na dowolne akcesoria jak np. zestawy szkła, serwety, obrusy czy inne przydatne dla nas rzeczy. Babele jest biokominkiem nowoczesnym, który znakomicie pokazuje, że połączenie minimalizmu, klasy i elegancji doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzu, ale i w ogrodach, przy tarasach czy w miejscach publicznych, gdzie bez wątpienia przykuje uwagę swoimi zdecydowanymi i wykwintnymi kształtami.

biokominek-Mario-Ferrarini-Babele-3

Babele będzie idealnie sprawdzał się jako totem oświetlający drogę w naszym ogrodzie, czy na większych, wieczornych imprezach. Doskonale upiększy i wyznaczy wejście do zamkniętego pomieszczenia. Przy tym biokominku po prostu dobrze jest posiedzieć i ogrzewać się przy jego nastrojowym blasku. Ustawiony przy sofie w salonie bądź przy stole w ogrodzie, stworzy niezwykły efekt eleganckiego mebla, który trzeba mieć. Włoski projekt biokominka Babele, na pewno zdobędzie szerokie uznanie na całym świecie jako must have każdego fana stylowych gadżetów.

biokominek-Mario-Ferrarini-Babele-4