Warstwowy biokominek Baco został zaprojektowany i stworzony w jednej z pracowni marki GlammFire. Ten luksusowy dodatek sprawdzi się w każdym domu, gdzie panuje nowoczesność i zamiłowanie do rzeczy pięknych.

Bryła tego fantazyjnego biokominka, to połączone ze sobą warstwy wykonane z materiału MDF w kolorze czerwonym, białym lub czarnym. Urządzenie będzie się znakomicie prezentowało nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również komercyjnych jak np. luksusowe gabinety kosmetyczne czy SPA.

Czas na relaks

Oryginalny design biokominka Baco został wykonany przez znakomitych architektów z pracowni GlammFire. Urządzenie posiada otwarte palenisko, które jest chronione hartowanym szkłem w kształcie prostokąta. Delikatnie wydobywający się płomień dodaje wnętrzu klasy oraz elegancji. Baco można umieszczać w dowolnie wybranym miejscu, ponieważ urządzenie jest wolnostojące.

Biokominki z portugalską duszą

Ekskluzywne biokominki GlammFire są postrzegane jako serce domu. Architekci ciągle poszukują nowych pomysłów i inspiracji. Każdy produkt tej marki jest doskonały, ekologiczny i przemyślany w najmniejszym calu. Biokominki spełniają się nie tylko jako funkcjonalne urządzenia, ale również jako nietuzinkowe dodatki do wnętrz.

 biokominek-glamm-fire-baco