Biokominek w kształcie płomienia? Taka ekstrawagancja jest możliwa tylko z włoską marką Acquaefuoco. Ten gadżet zmieni twoje wnętrze w nowoczesny penthouse.
Big Flame to biokominek, który pokochają wszyscy miłośnicy nowoczesnego designu i nieszablonowego wystroju wnętrz. Wolnostojące urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu w domu. Idealnie będzie współgrać z nowoczesnym salonem, jak również przytulną sypialnią. Dostępna wersja kolorystyczna biokominka pozwala na wszelkie kombinacje i dopasowanie do każdej przestrzeni.

Małe dzieło sztuki

Otwarte palenisko Big Flame pozwala na szybkie załadowanie urządzenia w odpowiednią dawkę bioetanolu. Przy pełnej wartości paliwa czas spalania został określony na 3,5 godziny. Palnik w tym biokominku jest standardowy, okrągły. Zarówno rozpalanie, jak i gaszenie urządzenia należy wykonać ręcznie.

Projektanci marzeń

Acquaefuoco to młoda marka działająca na rynku od 10 lat. Projekty z tego studia nadal nie przestają zaskakiwać, widać w nich wielki kunszt i zaangażowanie projektantów, którzy z pasją tworzą designerskie przedmioty.. Biokominki Acquaefuoco to małe dzieła sztuki, które zaskakują i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu powiew świeżości i nowoczesności, koniecznie zainwestuj w jeden z modeli włoskich urządzeń.

biokominek-acquaefuoco-big-flame-1