Jest prosty i elegancki –  jednocześnie wyjątkowo funkcjonalny. Biokominek Bion to źródło ciepła i luksusu w harmonijnej oprawie.

Biokominek Bion to urządzenie zaprojektowane przez projektantów ze studia Operstone specjalizującego się we wzornictwie przemysłowym. Można powiedzieć że Bion wyznacza kierunek rozwoju wzornictwa wśród biokominków na Świecie, jak również jest najbardziej przyjaznym środowisku rozwiązaniem, jednocześnie jego forma to esencja bio dizajnu.  Posiada automatyczny zbiornik, a paliwo podawane do elektronicznego paleniska w odpowiednich dawkach, pozwala na kumulację ciepła przy minimalnym zużyciu materiału bio opałowego.  Prosty, organiczny kształt kominka oraz jego uniwersalna barwa sprawiają, że urządzenie doskonale dopasowuje się do charakteru i aranżacji wnętrza, dodając mu klasycznej elegancji i luksusu. Jest świetnym rozwiązaniem dla loftów, dużych przeszklonych powierzchni i przestrzeni publicznej. Palenisko zabezpieczone szybą z hartowanego szkła chroni płomienie, nadając mu równą, stabilną linię ognia.

Biokominek Bion jest odzwierciedleniem luksusu w najlepszej formie. Aktualnie produkt dostępny i realizowany jest na specjalne zamówienie klienta. Studio projektowe Operstone realizuje też indywidualne projekty wnętrz o loftowym klimacie.

Do testowania biokominka Bion użyto biopaliwa Bionlov Premium – szwajcarskiej marki specjalizującej się w wytwarzaniu najwyższej jakości biologicznych płynów grzewczych według własnej doskonałej receptury o którym pisaliśmy już wiele razy na łamach naszego czasopisma. Dla przypomnienia Bionlov  charakteryzuje się wysoką kalorycznością i wydajnością oraz pali się pięknym płomieniem. Produkowane na bazie alkoholu etylowego ulega całkowitemu spaleniu, nie wydziela zapachu ani dymu i daje jeszcze więcej ciepła. Produkt oczyszczany jest za pomocą nowatorskich urządzeń molekularnych, wykorzystywanych w najlepszych światowych bio laboratoriach, co daje gwarancje niespotykanej jakości.

www.derstone.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *