Dom jest synonimem spokoju i ciepła. To miejsce, do którego zawsze chętnie wracamy zmęczeni po całym dniu pracy. Kładąc się na sofie w salonie pragniemy jedynie chwili ciszy i odprężenia…

Do tego idyllicznego obrazu brakuje nam jedynie jednego elementu. Niejednokrotnie opisując idealny domowy klimat, mamy gdzieś w myślach trzaskający wesoło ogień kominka. To właśnie on kojarzy nam się z relaksem i spokojem. Jednak często nowoczesne rozwiązania budowlane nie pozwalają nam na zamontowanie tradycyjnego kominka w salonie czy innym pomieszczeniu. Na szczęście marzeń o kominku nie musimy odkładać na dalszy plan.

Rozwiązaniem jest biokominek ścienny Arkadia marki MCJ. Jego nazwa idealnie oddaje pomysł projektanta. Arkadia to mityczna kraina pełna spokoju, radości i beztroski. Dokładnie taka, jaką powinien być każdy Dom przed duże „d”. Dodając zaledwie jeden element do wystroju, możemy zmienić charakter całego wnętrza, tworząc krainę przyjemności. Taki jest biokominek Arkadia.

Jego prosta i elegancka forma zamknięta w stalowej ramie i szklanym panelu doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. To idealne rozwiązanie nie tylko dla prostego i minimalistycznego wystroju, ale także dla bogato udekorowanych ścian, które nie zniosą konkurencji w postaci zdobnego kominka.

Arkadia powstała dla wszystkich tych, którzy nie tolerują imitacji płomieni w kominkach elektrycznych, a na zainstalowanie tradycyjnego nie mogą sobie pozwolić. Do jego montażu wystarczy odpowiedni otwór w ścianie  o wymiarach dostosowanych do wielkości biokominka. Dla zapewnienia pełnego komfortu użytkowania, urządzenie zostało wyposażone w specjalny nawilżacz, który  niweluje suchość powietrza w pomieszczeniu.

Oaza przyjemności w najlepszym wydaniu  – tak śmiało możemy powiedzieć o biokominku Arkadia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *