Projektanci biokominków poszukują inspiracji we wszelkich możliwych dziedzinach życia. Dzięki temu na rynku mamy biokominki zrobione w stylu klasycznym, tradycyjnym, jak również w stylu nowoczesnym. Mogą one być dedykowane dla osób starszych lub młodszych, których upodobania zdecydowanie się różnią. Jednym z fantastycznych przykładów nowoczesnego biokominka jest seria modeli BB włoskiej firmy Antrax.

Autorem projektu tych biokominków jest Andrea Crosetta, która konstrukcji nadała uroczy kształt bańki z ciekawie wyciętymi otworami, przez które widoczny jest płonący w palenisku ogień. Forma w połączeniu z jednolitą barwą nadaje całości słodkiego, nieco infantylnego charakteru. Design jest typowo dostosowany do wnętrz nowoczesnych. Na serię modeli BB składają się trzy wersje:

– z otworem okrągłym;

– z otworem w kształcie koniczyny;

– z otworem w kształcie owalnym.

Każdy z tych modeli możemy wybrać w jednym spośród 200 dostępnych kolorów. Taka bogata kolorystyka jest możliwa dzięki systemom malarskim i farbom stosowanym przez firmę Antrax.

Model ten z pewnością przypadnie do gustu osobom o niestandardowym spojrzeniu na otaczający Świat, artystom, osobom pogodnym i wiecznie młodym duchem.

Dane techniczne:

Wymiary: 80 cm x 38 cm x 80 cm

Waga: 32 kg

Moc grzewcza: 4100 W

foto: ANTRAX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *