W ofercie firmy „EcoSmart Fire” pojawiła się ciekawa seria biokominków przenośnych, która została stworzona z myślą o ich usytuowaniu na zewnątrz budynków. Stąd też nazwa serii „Outdoor Range”.

biokominek-do-ogrodu-Ecosmart-fire3photo: Ecosmartfire

Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, kominki te mogą być idealnym uzupełnieniem otoczenia budynku, tarasu lub ogrodu. Ich przenośny charakter umożliwi stworzenie dowolnej aranżacji na danej przestrzeni, którą można bez problemu zmieniać nawet w bardzo krótkich odstępach czasu, w zależności od potrzeb.

biokominek-do-ogrodu-Ecosmart-fire2photo: Ecosmartfire

Oferowana seria stanowi cztery bardzo nowoczesne projekty, które z pewnością będą pasować zarówno do budynków mieszkalnych, jak również do obiektów komercyjnych. Konstrukcja paleniska daje wibrujący płomień, który z pewnością ociepli atmosferę każdego basenu hotelowego, ogródka restauracyjnego, czy też reprezentacyjnego wejścia do budynku. Wraz z zakupem jednego z czterech kominków z serii „Outdoor Range” każdy z kupujących otrzyma 24 litry energooszczędnego, przyjaznego dla środowiska paliwa Bionlov Premium, które zapewnia niesamowitą czystość płomienia i nie emituje szkodliwych produktów spalania.

biokominek-do-ogrodu-Ecosmart-fire4photo: Ecosmartfire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *