Wybory są trudne, ale biokominka Duet ten problem nie dotyczy. Połączenie ekologicznego kominka z eleganckim stolikiem tarasowym eliminuje dyskomfort związany z podejmowaniem decyzji. Pozostaje jedynie czerpać z mocy kompilacji.


Biokominek Duet marki Caleido to wyjątkowo estetyczny i funkcjonalny element wystroju dedykowany na taras, werandę lub patio. Stojak, w postaci delikatnie wygiętych prętów umieszczonych na okrągłej podstawie,  nadaje wrażenia lekkości i świeżości – niezbędnych ozdobom przeznaczonym dla otwartych przestrzeni. Szczyptę elegancji zapewnia wykonanie: masywny cementowy blat wspierany przez stojak ze stali pokrytej żywicą epoksydową tworzą wyjątkowo spójną i szlachetną kompozycję.


Stolik +

Duet już jako mebel, powinien usatysfakcjonować najbardziej wyrafinowane gusta domowników. Jednak do pary z wyjątkowym designem stolik wyposażono w niewielkie palenisko, z którego w zależności od humoru i charakteru wieczoru może wydobywać się romantyczny płomień. Gdy znudzi się książka, lub zajdzie słońce, blask oczu ukochanej osoby rozświetli ukryty pod zdejmowaną płytą blatu,  ogień. To tam umieszczony został zbiornik na biopaliwo – źródło ciepła i zarazem nowoczesna metoda na uzyskanie ognia, bez zanieczyszczania powietrza i środowiska.

W duecie z komfortem

Bioetanol to substancja, która nie emituje spalin, zapachów ani dymu. Co więcej, w wyniku jej spalania powstaje para wodna nawilżająca pomieszczenie. Do zbiornika można dodać olejek eteryczny wzbogacając doświadczenie o przyjemne doznania zapachowe. Dzięki takiej technologii biokominek jest wolnostojącym urządzeniem, nie wymagającym podłączania do instalacji kominowych Duet to kompilacja mebla z biokominkiem, ale również nierozdzielny towarzysz domowników, którzy mogą bez kłopotu przenosić go w dowolnie wybrane miejsce mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *