Minimalizm opanował rynek wnętrzarski. Widzimy go w kolorach, formach i wystroju. Nie jest także obcy projektantom biokominków. Dla wszystkich tych, dla których przeszkodą w posiadaniu własnego kominka jest minimalizm w kwestii przestrzeni do zagospodarowania, powstał model Mini T marki EcoSmart Fire.

Prawie każdemu kominek kojarzy się z miłą i przyjazną atmosferą. Na przyjemnej aurze zależy nie tylko właścicielom domów, ale również restauratorom i właścicielom kafejek. Często jednak metraż i konstrukcja budynku nie pozwala im na zainstalowanie prawdziwego kominka. Idealnym rozwiązaniem jest Mini T – biokominek zaprojektowany specjalnie dla firmy EcoSmart Fire przez znanego i cenionego w branży Marca Philippa Veenendaala.

Niewielkie rozmiary tego biokominka to z pewnością jego największe atuty. Mini T z łatwością wpisuje się w każde, nawet najmniejsze przestrzenie. Jest niepowtarzalnym i charakterystycznym dodatkiem, który zwróci uwagę każdego. Jego niewątpliwą zaletą jest również montaż – a właściwie jego brak. Mini T jest biokominkiem wolnostojącym, wystarczy położyć go w dowolne miejsce zgodnie z naszą wizją.

 photo: EcoSmart Fire

Geometryczne i eleganckie w swej prostocie kształty Mini T sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, jak również tych w klasycznej formie. Do jego konstrukcji użyto najwyższej jakości hartowanego szkła i stali nierdzewnej – co sprawia, że możemy bezpiecznie umieścić ten ekologiczny kominek nawet na stole. Dzięki temu mamy możliwość głębszego delektowania się pięknem tańczących w nim płomieni.

 photo: EcoSmart Fire

Nie dajmy się jednak zwieść pozorom, Mini T to model idealny nie tylko dla małych pomieszczeń. Umieszczony na większych przestrzeniach, takich jak ogród czy patio daje niepowtarzalny klimat intymności. Zwłaszcza, gdy na dworze już się ściemni, a w oddali słychać jedynie cykady świerszczy…

photo: EcoSmart Fire

photo: EcoSmart Fire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *