Im bardziej pogoda na zewnątrz nam doskwiera, tym chętniej przesiadujemy w domowym zaciszu. Te szczególne wieczory, spędzone z książką lub w towarzystwie najbliższych zostają w naszej pamięci na długo. Ich wyjątkowy charakter podkreśli subtelny i elegancki biokominek Ethos marki Ozzio Design zaprojektowany przez Giuliano Cappelletti.

Marzenia się spełniają

Marzenie o kominku, który gromadzi wokół siebie rodzinę i naszych przyjaciół to idealny obraz wspólnie spędzanego czasu. Niestety nowoczesne mieszkania nie są przystosowane do instalacji tradycyjnych kominków. Alternatywą dla nich są biokominki, w tym jeden szczególnie. Model Ethos marki Ozzio Design to biokominek w formie magicznego stolika.

Subtelne piękno

Ethos jest uosobieniem szyku  i nowoczesności. Pracownia Ozzio zadbała o jego każdy detal. Metalowa obudowa zwraca uwagę na kunszt jej twórcy, a szklany cylinder wokół paleniska pozwala delektować się pełnym blaskiem ognia. Biokominek w formie stolika na trzech nogach jest mobilny. Dzięki wymiennej pokrywie wkomponuje się w charakter każdego wnętrza. Podkreśli on surowy styl pomieszczenia, stając się jego głównym bohaterem. W klasycznej aranżacji biokominek Ethos subtelnie wzbogaci styl wnętrza, nie zakłócając jego integralności.

Zmienny punkt widzenia

Wolnostojący biokominek Ethos zaprojektowany został z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących sobie innowacyjne rozwiązania. Można go ustawić w dowolnym miejscu wnętrza, traktując biokominek jako jego centrum, lub oryginalny dodatek, umiejscowiony w towarzystwie innych elementów wyposażenia wnętrz. Zmiany wybranej aranżacji można dokonać w kilka sekund i codziennie wpatrywać się ciepłe płomienie z zupełnie nowej perspektywy. Czas spalania bioetanolu wynosi 3-4 godziny.

W trosce o bezpieczeństwo

Biokominek Ethos to doskonała alternatywa dla kominków tradycyjnych. Jest nie tylko bezpieczny dla otoczenia, ale także bardziej ekologiczny. W dodatku nie emituje zapachu, sadzy ani dymu. Model Ethos został wyposażony w zapalnik, długą zapalniczkę, lejek do biopaliwa oraz pokrywę paleniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *