Barwne i wyraziste lub delikatne i subtelne. Kwiaty potrafią ożywić zamkniętą przestrzeń i wprowadzić do wnętrza wiosnę. Goszczą w naszych domach zarówno w postaci naklejek, tapet czy żywych roślin. Jednak prawdziwie niebanalną i oryginalną formę kwiatu przybiera biokominek Flower marki Horus, projektu słynnego Paola Grasselli.

Urządzenie w stanie spoczynku przypomina kwiat z płatkami zgiętymi jakby we śnie, natomiast po rozpaleniu biokominek Flower rozkwita blaskiem prawdziwego ognia.

Swoją delikatną formę zawdzięcza lekkiej konstrukcji ze stali lakierowanej i szkła. Flower udoskonala w ten sposób wygląd tradycyjnych kominków naściennych. Magnetyzuje, a także niczym prawdziwy kwiat zachwyca i zwraca uwagę.

Biokominek dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych biało- czerwonej i biało-czarnej idealnie prezentuje się na białych ścianach. W otoczeniu bieli, wraz z płomiennym blaskiem rozkwita na nowo. Otulone białymi płatkami czarne lub czerwone wnętrze biokominka Flower stanowi mocny, wyrazisty akcent idealnie korespondujący z innymi dodatkami w tych samych kolorach zastosowanych we wnętrzu.

Sprawdzi się w minimalistycznych, prostych wnętrzach stanowiąc oryginalną dekorację ściany, a dzięki właściwościom grzewczym ociepli delikatnie otoczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *