Biokominek Freedom ekskluzywnej marki Horus wyraża wolność i niezależność. Tacy są również właściciele tego ekologicznego kominka. To model zaprojektowany przez Paolo Grasselli specjalnie dla współczesnych kobiet sukcesu – wyjątkowy i niepowtarzalny.

Prosta i elegancka forma biokominka świetnie sprawdza się w minimalistycznych i „czystych” wnętrzach. Z odrobiną luksusu, ale bez zbędnego blichtru. Z nutą stylu glamour.

Glamour chętnie wykorzystuje szkło oraz metal, które odbijając światło podsycają intrygującą, komfortową atmosferę wnętrza. To styl odważny. W sam raz dla nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Jest odejściem od powszechnie panujących standardów.

Taki również jest biokominek Freedom. Jego konstrukcja z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz palenisko zamknięte obustronnie szklanymi panelami odbija iskrzące się płomienie, wprowadzając nastrój tajemniczości.

Freedom jest doskonałą oprawa dla nowoczesnego wyposażenia wnętrza – mebli ze stali, szkła i  błyszczących detali przyciągających wzrok, takich jak kryształowe żyrandole, szklane bibeloty czy złota zastawa charakterystyczne dla lśniącego glamour.

Biokominek Freedom daje swoim właścicielom możliwość wyboru wykończenia elementów frontu. W ten sposób w zależności od aranżacji wnętrza możemy zastosować powierzchnię imitującą metal, rattan, rdzę czy tkaninę, co dodaje charakteru białej obudowie urządzenia
i czyni ten biokominek modelem niezwykle wszechstronnym.

Prostą i elegancką formę biokominka Freedom wieńczy dekoracyjna fryza na jego portalu.
Wyeksponowany motyw roślinnych wici i arabskich ornamentów wpisujących się w styl glamour w połączeniu ze szklanymi panelami nadaje mu kobiecej lekkości i gracji.

Dane techniczne:

 

Możliwości kolorystyczne wykończenia przedniego panelu:

FOTO: HORUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *