Biokominek Gaya to urządzenie niezwykle skromne w swej formie, subtelne i delikatne, lecz jednocześnie zachwycające. Płomień falujący na tle gładkiej czerni pobudza zmysły i wyobraźnię, staje się spektaklem, który możemy obserwować w domowym zaciszu.

Marka Safretti cechuje się unikalnym podejściem do każdego z powstających projektów. Biokominki, które produkuje są niezwykle solidne, odporne na czynniki zewnętrzne i starannie wykonane. Idea, jaka przyświeca zespołowi najlepszych światowych projektantów zamyka się w trzech słowach: styl, nowoczesność i design.

Biokominek Gaya na ścianie wygląda jak obraz, nawet gdy nie spełnia swojej funkcji staje się szlachetnym i gustownym elementem wnętrza. Jego autorem jest holenderski projektant Roderick Vos, który od lat zaskakuje nowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami. Palenisko w czerwonej obudowie, wydostające się z czarnej płyty kominka, nadaje mu tajemniczy, wręcz magiczny charakter. Gaya to projekt zredukowany do absolutnej prostoty.

Ekologiczny kominek marki Safretti przypomina pochodnię, nadaje wnętrzu klasyczny, antyczny charakter. Na tle głębokiej czerni barwa płomienia wydaje się jeszcze bardziej intensywna i hipnotyzująca.

Urządzenie spełnia najwyższe standardy, jest nie tylko źródłem ciepła, ale też generatorem wyjątkowych doznań estetycznych – jest synonimem luksusu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *