Biokominek ścienny Ozzio Gloss projektu Barni & Basile intryguje, przyciąga uwagę i wreszcie – zachwyca. Hipnotyzujący ogień okiełznany błyszczącą białą ramą wykończoną aluminium to symbol włoskiego kunsztu i siły minimalizmu.

Wysoka jakość, wyrafinowane wzornictwo oraz troska o bezpieczeństwo to podstawowe cele przyświecające tworzeniu biokominka Gloss. W efekcie otrzymujemy model łączący unikatowy charakter, jak i wachlarz możliwości aranżacyjnych.
Dostępny w kolorze połyskującej bieli i polerowanego aluminium model Gloss to połączenie klasycznych barw i nietuzinkowych form. Niezwykły kształt asymetrycznego otworu na palenisko zamkniętego w równie unikatowej ramie tworzy wyjątkową propozycję dla nowoczesnych, minimalistycznych i modernistycznych wnętrz. Dzięki temu doskonały i ponadczasowy model czaruje prostotą i elegancją.
Migocący żywioł ognia w wydaniu biokominka Gloss to przełamanie konwencji powszechnie znanego paleniska. Dzięki spalaniu bioetanolu otrzymujemy ciepło i małą ilość pary wodnej, bez konieczności instalacji kominowej. Biokominek Gloss pracuje samodzielnie, bez zewnętrznych źródeł mocy.

Biokominek Gloss zapewnia natychmiastowe ciepło, niezależnie od rozmiaru pomieszczenia. Płomień utrzymuje się w nim od dwóch do trzech godzin. Biokominek składa się z paleniska Alfa (o pojemności 750 centylitrów ) wykonanego z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Do biokominka dołączony jest zapalnik oraz pokrywka. Jego wymiary to 110 cm  szerokości, 110  i  95 cm wysokości poszczególnych ram bocznych oraz 19 cm głębokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *