Nowoczesne biokominki stają się powoli podstawowym elementem wyposażenia wnętrz. Łączą w sobie tradycję ciepła domowego ogniska z designem na najwyższym poziomie. Taki jest właśnie najnowszy model urządzenia marki MaisonFire.

biokominek-Graffiti-maisonfire

Biokominek Graffiti stanowi alternatywę dla tradycyjnych palenisk opalanych węglem. Należy do bezpiecznych urządzeń pracujących na bazie bioetanolu, które emitują ciepło do otoczenia i nie wymagają wentylacji kominowej. Pracuje z mocą grzewczą 5 kW, a jego efektywność spalania sięga 4 godziny. Co stanowi o jego wyjątkowości?

Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowa atrakcyjność i niebanalny design. Obudowa biokominka Graffiti zrobiona jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej malowanej na kolor biały, srebrny lub czarny. Frontowa szyba chroni przed rozprzestrzenianiem się ognia i spełnia także funkcję dekoracyjną – pozwala uzyskać bardzo przyjemny efekt odbitego ognia, daje poczucie elegancji i bezpieczeństwa.

biokominek-MaisonFire-grafitt21i

Biokominek z ciekawym kształtem, dzięki dezintegracji jego poszczególnych elementów wygląda bardzo subtelnie i elegancko. Ponadto sprawdza się w każdym wnętrzu, zarówno w tym, o klasycznej, tradycyjnej stylistyce, jak i w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach. Przeciwwagą dla lekkiej wnęki, w której rozprzestrzenia się płomień paleniska, jest solidna i gruba obudowa urządzenia. Biokominek Graffiti przeznaczony jest do montażu na wiszących lub stojących półkach lub szafkach. Swobodne elementy można zagospodarować jako dodatkowe miejsce, w którym umieścimy np. wazon. Urządzenie pełni więc także funkcję mebla.

Niezależnie od tego, czy biokominek pracuje, czy jest wyłączony, stanowi unikalny element dekoracyjny. Zachwyca prostym, minimalistycznym designem, zaakcentowanym przez solidną obudowę.

biokominek-MaisonFire-grafitt1i

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *