W chłodnych i deszczowych miesiącach chętniej spędzamy wieczory w domowym zaciszu. Relaks idealny zapewniają gorąca herbata, koc, dobra książka i trzaskający w tle płomień kominka. Dla amatorów takich klimatycznych wieczorów powstał biokominek „High flame” marki Radius Design.

Wysoki i klasyczny

Kto nie marzy o tym, by długie jesienne wieczory spędzać w przytulnym salonie ogrzanym płomieniem kominka? Nowoczesne budownictwo często nie daje możliwości realizacji tego marzenia. Rozwiązaniem jest biokominek, który nie potrzebuje instalacji kominowej. Model „High flame” niemieckiej marki Radius Design to romantyzm i ciepło kominka zaprezentowane w nowoczesnej i eleganckiej formie. Ten wysoki biokominek o prostym, choć nieprzeciętym kształcie wpisuje się w każde wnętrze. W bogato urządzonych pomieszczeniach będzie harmonijnym i funkcjonalnym dodatkiem, w minimalistycznych i surowych – mocnym detalem. Doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie czy sypialni, ale także w biurze i eleganckiej restauracji. Dzięki jego symetrycznym kształtom, model „High flame” może być z łatwością zainstalowany zarówno pod ścianą oraz jako kominek wolnostojący.


Płomień wyższy i najwyższy

„High flame” został zaprojektowany dla Radius Design przez Michaela Rösinga. Projektant zadbał o to, żeby ten model łączył w sobie piękno i funkcjonalność. Prosty w obsłudze mechanizm pozwala na dowolną regulację wysokości płomienia. Podwójna ściana komory spalania gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed poparzeniem. Obudowa „High flame” została wykonana z najwyższej jakości stali, co gwarantuje odporność i trwałość na lata. Dzięki temu model ten może być użytkowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.  Czas spalania bioetanolu zależy od pojemności zbiornika. Model o pojemności 1,7 litra zapewnia nieprzerwaną pracę do czterech godzin, model 3 litrowy –  do około siedmiu. Urządzenie dostępne w dwóch wielkościach : 147,5cm x  50,2cm x 37,2cm oraz 151cm x  50,2cm x 37,2cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *