Biokominek nie musi być duży, są również modele, które ze względów na bardzo małe wymiary można postawić na stole jako dekorację umilającą romantyczną kolację. Przykładem jest tu model Irradia firmy Nu-Flame.

Ten malutki biokominek jest jednym z najbardziej popularnych spośród wszystkich modeli firmy. Dzięki niewielkim wymiarom, można go przenosić z miejsca na miejsce. Z powodzeniem zastąpi szereg kapiących woskiem świec, nie tylko na domowym stole, ale również w restauracji.

Malutkie palenisko umieszczone pomiędzy dwoma piaskowanymi taflami szkła nadają biokominkowi niezwykle delikatnego, ulotnego charakteru. Płomień widoczny jest z każdego miejsca wokół biokominka. Podłużny kształt paleniska tworzy wstążkę tańczących pomiędzy taflami szkła płomieni. Wrażenia wizualne są o wiele bardziej ciekawe niż w przypadku zwykłych świec.

Irradia może być postawiona na stole umieszczonym wewnątrz pomieszczenia, jak również na zewnątrz, aczkolwiek nie powinno się pozostawiać biokominka na zewnątrz po jego wygaszeniu.

Dane techniczne:

Wymiary: 30 x 35 x 11 cm

Waga: 6 kg

Cena tego biokominka to 109 dolarów amerykańskich.

Foto & film: NU-FLAME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *