Design niektórych biokominków przyciąga swoim urokiem, niezwykłą precyzją dopracowania detali i magicznym kształtem. Prawdziwą perełką urzekającą istnieje bajkowym wyglądem jest biokominek Ivy firmy Flammengo.

Całość zrobiona jest ze stali nierdzewnej, zwiniętej w kształt z boku nawiązujący do księżyca. Efekt wizualny potęgują dwie arkusze blachy frezowanej w bardzo ciekawie i miłe dla oka drążenia w kształcie wirów. Ten wyrazisty projekt jest stworzony z maksymalną dbałością o szczegóły. Frezowane na bokach wzorzyste arkusze blachy są polerowane i cięte laserowo. Obudowa dodatkowo jest lakierowana proszkowo na jeden z dwóch dostępnych kolorów: białym lub czarnym.

Ten wspaniały design będzie pasował do każdego wnętrza, niezależnie czy będzie to wnętrze bardzo nowoczesne, klasyczne, czy stylizowane na konkretny motyw. Biokominek Ivy jest na tyle piękny i odrębny od jakichkolwiek standardów, że sam w sobie będzie ozdobą wyróżniającą się na tle innych elementów wyposażenia domu lub mieszkania.

Wymiary tego biokominka to: 1000mm (wysokość) / 930mm (szerokość) / 1010mm (głębokość).

Jest wyposażony w zbiorniczek na paliwo o pojemności 3,5 l.

foto: FLAMMENGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *