Zbliża się letni czas i wielu z nas marzy o długich wieczorach spędzonych na świeżym powietrzu, zwłaszcza w ogrodzie lub na tarasie swojego domu. Chcąc się oderwać od problemów dnia codziennego wychodzimy na zewnątrz i odpoczywamy w cieniu drzewa lub w jakimś zadaszonym miejscu. Może się jednak zdarzyć, że nadchodzący wieczór przywita nas nieprzyjemnym powiewem zimnego wiatru i szukamy czegoś, co pozwoli osłonić lub ogrzać nasze ciało.

Idealnym wówczas rozwiązaniem może być biokominek, który ogrzeje nas fizycznie, jak również metafizycznie ociepli naszą chwilę wieczornej zadumy. Biokominkiem, który idealnie będzie wpisywał się w naturalny krajobraz ogrodu, tarasu, oranżerii lub werandy będzie biokominek Tuli firmy Glamm Fire. Jego wyrazisty design oraz powierzchnia patynowana na kolor rdzawy wzmocni odbiór otaczającej nas przyrody. Pomimo dość dużej wagi, ten wolnostojący biokominek można przenieść w dowolne miejsce i usytuować nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynku. Może być wspaniała ozdobą wnętrza salonu, hallu hotelowego, jak również restauracji. Jego forma oraz patynowana powierzchnia sprawiają, że będzie on pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również do wnętrz klasycznych.

Model ten dla bezpieczeństwa wyposażony jest w szklany cylinder ograniczający dostęp do otwartego ognia. Jego duży ciężar oraz bardzo szeroka podstawa zapewnia dużą stabilność konstrukcji. Bardzo wysoką jakość wykonania potwierdza zresztą dodatkowo niemiecki certyfikat TÜV-Norm DIN 4734.

Dane techniczne:

Pojemność zbiornika na paliwo: 2 l

Efektywny czas palenia: 5 h

Moc grzewcza: ok. 2,9 kW

Wymiary: 90 cm średnicy x 109 cm wysokości

Waga: 253 kg

Foto: GLAMM FIRE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *