Ten wyjątkowy biokominek w kształcie skrzyni, dostarczy właścicielowi coś o wiele bardziej żarliwego niż nawet najcenniejszy skarb piratów.

Model „Malle a Feu” firmy Atria to sprytnie ukryte palenisko pod postacią zgrabnego, pięknego, białego kuferka. Otwierane wieczko odsłania dwa otwory paleniska, z których błyskają płomienie. Od wewnątrz wieko wyposażone jest w zwierciadło, które potęguje efekt wizualny ognia.

Jeżeli już się ogrzejemy i napatrzymy na ogień, po prostu możemy wygasić palenisko, zamknąć wieko i wykorzystać biokominek jako dekoracyjną podstawę na swoją kolekcję zdjęć, świece, wazon z kwiatami lub inne akcesoria. Dzięki przenośnemu charakterowi i niewielkim rozmiarom (750 x 350 x 350 [mm]), biokominek ten jest idealną propozycją do małych mieszkań. Ponadto, dzięki swojemu specyficznemu kształtowi, będzie doskonale pasował zarówno do salonu, jak również do sypialni, łazienki lub kącika do nauki i pracy.

Poprzez jego niezwykle uniwersalny design dopasujemy go zarówno do wnętrz klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych. Bez obawy możemy go również użytkować na zewnątrz budynków. Może być fantastycznym pomysłem na prezent, aczkolwiek będzie to podarunek bardzo ekskluzywny, ponieważ za ten model trzeba zapłacić ok. 3 800 euro.

fot. ATRIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *