Chyba każdy, nie tylko kobiety, ale również mężczyźni lubią otaczać się rzeczami pięknymi. Aczkolwiek w przypadku wielu mężczyzn kwestia praktyczności i solidności wykonania produktu jest nieraz o wiele ważniejsza. Zwłaszcza w kwestii aranżacji wnętrz możemy się przekonać jak mogą różnić się projekty pomieszczeń przeznaczonych dla Pań, dla Panów, dzieci lub wspólnych pomieszczeń rodzinnych. 

W przypadku typowo męskich wnętrz, proste kształty i naturalne kolory zdecydowanie wygrywają z bogato zdobionymi koronkami, frędzlami, zdobieniami o barwach wziętych z bajek o księżniczce mieszkającej w pałacu. W męskim wnętrzu bardzo mile wdziane będą wykończenia i przedmioty inspirowane dziedzinami sportu, techniki, technologii i przemysłu.

Jednym z takich fantastycznych urozmaiceń mieszkania przeznaczonego dla mężczyzny, aczkolwiek nie tylko, może być biokominek „Framed CORPUS No.1” zaprojektowany w firmie Eisenfrank. Idealnie sprawdzi się on nawet jako jedyna dekoracja w mieszkaniach urządzonych w bardzo nowoczesny, minimalistyczny sposób. Połączenie okrągłego biokominka z ramą o bardzo industrialnej formie nadaje całości bardzo intrygujący wygląd przedmiotu prosto wyciągniętego z linii produkcyjnej. Konstrukcja wygląda jakby była częścią wyposażenia jakiejś fabryki. Jest więc idealnym pomysłem na urządzenie loftu. Konstrukcja jest zrobiona w całości ze stali walcowanej na gorąco i stali cortenowskiej. Powierzchnia może być dobrana do życzeń inwestora. Zazwyczaj jest to naturalna powierzchnia stali mieniąca się odcieniami szarości i błękitu, jak również może być patynowana na rdzawy odcień. Dla bezpieczeństwa, talerz wokół paleniska jest zabezpieczony izolacją z filcu.

biokominek eisenfrank1 biokominek eisenfrank2 biokominek eisenfrank3

FOTO: EISENFRANK

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *