Biokominek NEST w swojej formie wraca do korzeni, czerpie inspiracje z dzikiej przyrody, zamyka płomienie w ptasim gnieździe. Jest synonimem powrotu, przyciąga domowników do czarujących, tańczących płomyków, wyznacza cel i ostoję.

Dzikość natury

Włoski biokominek NEST swoją budową przypomina ptasie gniazdo. Ażurowa kula stanowi niepowtarzalną, oryginalną ramę dla żywiołu, jakim jest ogień. Model dostępny w trzech kolorach, dodaje pomieszczeniu zwiewność, lekkość i fantazję. Dzięki delikatnym kształtom i naturalnej formie nadaje wyjątkowy charakter i odrobinę dzikiej natury nowoczesnym wnętrzom.  Design w tym przypadku ma ogromne znaczenie- otula płomienie piękną, niepowtarzalną oprawą, dzięki której chwile spędzone przy biokominku stają się urokliwe i magiczne.

Nietypowo i funkcjonalnie

NEST jest elastyczny, oczywiście nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie wymaga instalacji kominowej, można go dowolnie przemieszczać, cieszyć się jego blaskiem zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ekologiczny biokominek zasilany jest bioetanolem. Nie wydziela dymu, sadzy i innych szkodliwych substancji. Jest bezpieczny dla dzieci, nie stanowi zagrożenia pożarowego.

Luksus na wyciągnięcie ręki

Włoscy projektanci zachwycają nas swoimi propozycjami. Tworzone przez nich urządzenia są niezwykle atrakcyjne. W biokominkach stawiają na równowagę pomiędzy nowoczesnym designem a funkcjonalnością. Wyjątkowy charakter biokominka NEST oddaje to, co we włoskiej sztuce najważniejsze: styl, klasę i nutkę szaleństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *