Nie każde mieszkanie nadaje się do zainstalowania w nim tradycyjnego kominka. Ponadto, nie każdy właściciel decyduje się na jego kupno ze względu na szkodliwość dla środowiska i niewyróżniający się design…

opera-horus-biokominek-3

Włoska firma HorusBIO to jeden z producentów coraz bardziej popularnych rozwiązań, które poprawiają jakość naszego życia. Biokominek Opera to jedna z propozycji, stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych palenisk. Model ten może być zwieszany na ścianie za pomocą specjalnego zestawu montażowego, ułożony na podłodze lub na meblu – w zależności od upodobań i istniejącej aranżacji danego wnętrza.

opera-horus-biokominek-2

“Kinetyczny” mebel

Biokominek Opera odznacza się spośród innych ekologicznych urządzeń opalanych biopaliwem, wyszukanym, designerskim charakterem. Podzielony na trzy konstrukcyjne segmenty, sprawia wrażenie dynamicznego obiektu, który tworzy w przestrzeni wrażenie ruchu. Duże rozmiary zrębu głównego urządzenia, ograniczają dwie poziome szyby, u dołu i u góry biokominka.

Stylowy, oryginalny kształt ekologicznego urządzenia, powoduje, że staje się ono “bohaterem” każdego pomieszczenia. Koncentrując na sobie uwagę, jest źródłem relaksu oraz dodatkowego ciepła w domu. Co więcej, stanowi element dekoracyjny, a także tworzy poczucie bezpieczeństwa i elegancji. Biokominek Opera został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jego palenisko jest zasłonięte szklaną szybą, odbijającą iskrzące się płomienie i działa z mocą grzewczą 6 kW/h. Urządzenie stanowi doskonałą oprawę dla nowocześnie urządzonego wnętrza, do którego wprowadza nastrój tajemniczości oraz ciepła domowego ogniska.

opera-horus-biokominek

Biokominki-do-zabudowy-Horus3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *