„Inspirowany przez miejskie drapacze chmur, Tango ma w sobie rytm i pasję. To model zaprojektowany po to, by afirmować siłę wyrazu płomienia w jego boskim tańcu, a wszystko w przyjemnym, życiodajnym środowisku”.

Tak o biokominku o wdzięcznej nazwie Tango piszą jego producenci.

Foto: GlammFire

Portugalska firma Glammfire przygotowała kominek, który łączy w sobie szyk i elegancję wielkomiejskiego życia. Zastosowane na przedniej powierzchni obudowy dekoracyjne aplikacje mogą przywodzić na myśl zarówno romantyczne zakątki centrum Paryża, jak również niebezpieczne lub industrialne przedmieścia. Nieco surowa, w sumie prosta stylistyka tego biokominka odznacza się niezwykłą ponadczasowością. Biokominek będzie idealnie pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznych. Z pewnością znajdzie uznanie wśród miłośników tętniącego i biegnącego szybkim rytmem miejskiego życia.

Foto: GlammFire

Miejskie inspiracje są wyraźne za sprawą wybranych do oprawy materiałów. Tango zadziwia całym wachlarzem różnorodnych surowców: odrapana lub polakierowana stal, błyszcząca wężowa skóra w intensywnych, klasycznie eleganckich kolorach czerni, czerwieni i bieli, kontra nadrukowane literki w stylu pop art, a do tego – chyba najodważniejsza z propozycji – zardzewiała i celowo podniszczona kortenowska stal ze swoją charakterystyczną rudo – miedzianą barwą. Każde z tych indywidualistycznych realizacji łączy jedna wspólna, delikatna, elegancka i smukła forma nawiązująca do wysokiej zabudowy miejskiej.

 Foto: GlammFire

Biokominek Glammfire to ukłon w stronę popkultury i wielkomiejskiego życia przepełnionego codziennym gwarem ulicy.

 Foto: GlammFire

Foto: GlammFire

Foto: GlammFire

Foto: GlammFire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *