Do wnętrza urządzonego w bardzo nowoczesny sposób, charakteryzującego się ostrymi, kontrastującymi ze sobą kolorami oraz minimalistycznymi kształtami, będzie wymagało od nas bardzo starannego doboru elementów wyposażenia. Zbyt duża ilość rzeczy o bardzo charakterystycznych kształtach i kolorach może dać efekt przesytu i bardzo negatywnie wpłynąć na ogół aranżacji. W takim wnętrzu, powinniśmy zadbać o jeden, ale bardzo charakterystyczny element, który nada całości aranżacji odpowiedniego charakteru.

Dobrym przykładem takiego unikalnego i zwracającego na siebie uwagę przedmiotu, będzie z pewnością biokominek Arrow firmy Altro Fuoco. Model ten odznacza się trójkątnym kształtem nawiązującym do ostro zakończonej strzały, od której wzięła się zresztą jego nazwa. Ten specyficzny kształt w połączeniu z ostrą czerwienią korpusu nada wnętrzu bardzo dynamiczny charakter. Biokominek ten z pewnością przypadnie do gustu i idealnie sprawdzi się w mieszkaniu osoby młodej, energicznej i korzystającej z uroków życia.

Model ten zaprojektowany został przez Andrea Pietroni. Jest zrobiony ze stali nierdzewnej. Przystosowany jest do postawienia go jako wolno stojącego, jak również dzięki specjalnym uchwytom może być powieszony na ścianie. Komora paleniska jest zaizolowana, od strony tylnej ścianki, dzięki czemu ściana nie nagrzewa się od płonących płomieni.

Dane techniczne:

Wymiary zewnętrzne: 110 x 23 x 96 cm

Pojemność zbiorniczka na paliwo: 1,8 l

Efektywny czas palenia: 3,5 h

Moc cieplna: 4,5 kW

foto: ALTRO FUOCO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *