Przyjemne popołudnie oznacza relaks po długim i wykańczającym dniu z kubkiem kawy wraz z ulubionym magazynem, książką lub gazetą w ręku. Nic tak nie umili tej chwili samotności, jak zaciszny kąt, w którym będziemy mogli się oddać czytaniu. Dlatego też, firma Shioconcept zaproponowała swoim klientom biokominek Social, który pozwoli nam na stworzenie w domu takiego właśnie przytulnego, swojego miejsca do czytania.

Model ten jest połączeniem paleniska, funkcjonalnego stolika kawowego oraz miejsca do czytania. Konstrukcja zrobiona jest z lakierowanej stali i z jednej strony jest uformowana w funkcjonalny gazetnik, gdzie możemy przechowywać swoje aktualnie czytane magazyny i czasopisma. To niezwykle użyteczne rozwiązanie pozwala na zachowanie porządku, zwłaszcza w zakresie utrzymania w jednym miejscu porozrzucanych zazwyczaj po mieszkaniu ulotek i gazet.

Design biokominka odznacza się bardzo nowoczesną i minimalistyczną formą, która idealnie wpasuje się do wnętrz o modernistycznym charakterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *