Minimalistyczne wzornictwo, proste i geometryczne kształty w mobilnym wydaniu. Tak w kilku słowach można określić biokominek Radon marki MCJ. Ten wolnostojący biokominek o ascetycznej formie sprawdzi się przede wszystkim we współczesnych wnętrzach.

Foto: MCJ

Palenisko zamknięte w prostokątnej ramie ze stali, bez zabudowanej tylnej ścianki pozwala obserwować ogień z dwóch stron urządzenia – frontu i tyłu. Ta minimalistyczna obudowa sprawia, że biokominek Radon nabiera lekkości i subtelności. To idealne rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach, ale też niewielkich powierzchniach – biokominek nie przytłacza pomieszczenia a umieszczony w centralnym punkcie salonu stanowi żywy obraz ognia, widoczny niemal z każdej strony. Biokominek Radon występuje w kilku wariantach konstrukcyjnych : bez szyby, z wąską szybą oraz z szeroką, otwieraną szybą. Dodatkowo również w wersji z podstawą lub bez. Dzięki temu, możemy dopasować typ obudowy do stylu naszego wnętrza.

Foto: MCJ

Srebrna obudowa biokominka Radon jest odporna na ciepło powstałe podczas użytkowania: elementy budowy nie stykają się bezpośrednio z elementami paleniska a całość mimo lekkości jest niezwykle stabilną i mocną konstrukcja. Optymalna grubość szkła gwarantuje większą wytrzymałość a frezowane krawędzie zabezpieczają przed skaleczeniem, więc są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych. Dodatkowe podkładki zabezpieczają przed zarysowaniem powierzchni, na której stoi biokominek. Producent MCJ, zadbał również o komfort użytkowników, wyposażając biokominek Radon w system nawilżania powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *