Styl rustykalny to styl nawiązujący do elementów wiejskich. Również wśród biokominków znajdziemy przykłady stosowania przez projektantów tego typu inspiracji.

Rondo Redwitz jest biokominkiem zaprojektowanym przez Franka Berauera, tak jak inne projekty w ofercie firmy Redwitz, wyróżnia się niepowtarzalnym, specyficznym i niezapomnianym stylem. Model odznacza się rustykalnym wyglądem, jednocześnie z nutą klasyki i elegancji. Tak jak inne przedmioty wykonane w stylu rustykalnym jest z premedytacją postarzany. Celem projektanta było zastosowanie takich technik, aby produkt ostateczny wyglądał jak wiekowa pamiątka rodzinna. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, ascetycznych, jak również nowoczesnych o minimalistycznym wystroju. Jego forma i kolorystyka jest z jednej strony prosta, a z drugiej strony na tyle urozmaicona, że  biokominek może stanowić główny element dekoracyjny.

Model skonstruowany jest z częściowo oksydowanej stali oraz ze stali nierdzewnej. Waży ok. 50 kg, jego średnica wynosi 80 cm, a grubość 21 cm. Jego cena oscyluje w granicach 2100,00 Euro.

fot. REDWITZ / Frank Berauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *