Jest elegancki i awangardowy, a przy tym niezwykle funkcjonalny – biokominek Slices to coś więcej niż źródło ciepła. To dzieło sztuki do codziennego użytku.

Biokominek cechuje nowoczesny, geometryczny kształt. Jego nazwa odnosi się to stalowych płyt poukładanych losowo i nieregularnie jedna na drugą, które tworzą solidną, choć niebanalną podstawę urządzenia. Ostre krawędzie nadają mu surowy, dostojny charakter, a prosta forma idealnie współgra z każdym typem wnętrza. Kominek wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, producent – firma Flammengo – gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo podczas jego użytkowania.

Palenisko otoczone szybą z hartowanego szkła w wyjątkowy sposób odbija płomienne refleksy, a prosta forma podstawy składająca się ze stalowych plastrów, doskonale wkomponowuje się w przestrzeń m.in. hoteli i galerii. Dzięki  połączeniu pozornie kontrastujących ze sobą elementów kominek wprowadza w te miejsca ciepły, przytulny i intymny nastrój.

Jak w przypadku innych biokominków, urządzenie nie wymaga przewodów wentylacyjnych, ani ujścia komina, a źródłem ognia jest bioetanol – płyn grzewczy pozyskiwany w procesie destylacji surowców roślinnych.

Biokominek Slices w swojej elegancji i prostocie zadowoli najbardziej wymagających koneserów piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *