Czas jest wrogiem lub sprzymierzeńcem. Wiszący biokominek Slit projektu Gabriele Bavastrelli zawsze będzie wskazywał odpowiednią porę relaksu.

Slit marki Caleido charakteryzuje się okrągłym kształtem obudowy i paleniska, które odbiega od standardowych modeli. Płomień można dostrzec przez szczelinę- otwór w górnej części „zegara”. Eleganckie, dekoracyjne wykończenia stanowią doskonały dodatek w klasycznych wnętrzach. Ogień zamknięty w kole, jest symbolem końca, zamknięcia. Idea, która za nim stoi dopełni aranżację każdego nowoczesnego apartamentu.

Trwałość nie jedno ma imię

Czas, zamknięty w biokominku Slit, symbolizuje również trwałość. Idealnie oddają to materiały użyte przy jego produkcji. Dzięki zastosowaniu stali węglowej, obudowa urządzenia robi nie tylko niesamowite, wręcz głębokie wrażenie, ale jest również trwała, odporna na zarysowania i pęknięcia. Stalowe palenisko jest estetyczne i eleganckie. Stanowi gwarancję bezpiecznego używania przez lata.

Ergonomia w najlepszym wydaniu

Wiszący biokominek Slit nie wymaga instalacji kominowych ani pozwolenia na jego użytkowanie. Jest gotowy do zawieszenia od razu po wyjęciu z pudełka. Może być stosowany we wszystkich pomieszczeniach, w których odbywa się regularny przepływ powietrza. Niewielka waga (16 kg) pozwala na jego swobodne przewieszanie. W pełni ekologiczny bioetanol, używany do spalania, nie wydziela dymu, popiołu i innych szkodliwych substancji. Brak efektów ubocznych w postaci sadzy, niweluje potrzebę częstego i żmudnego czyszczenia urządzenia. Biokominek Slit dodatkowo nawilża powietrze w pomieszczeniu, dzięki czemu jest przyjazny alergikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *